6 Ağustos 2011 Cumartesi

Fuck The Breast Cancer

The normal boobs ( . )( . ), the silicone boobs ( + )( + ), the perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^), and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o), and very small boobs (.)(.), and lastly the asymmetrical boobs (•)(.). We love them all!. Post this message on your wall and say ┌П┐(◉_◉)┌П┐ to breast cancer. Save the boobies !! :))))

C

Alexandar The Great

e tabi büyük komutan olmak, büyük göt ister....hep bana hep bana ile olmuo liderlik..."bana dokunmayan yılan bin yaşasın"cılara..az yürekli olun lan...

Jason Mraz - Song For a Friend

Even if there’s no one else
He said, you’ve got to love yourself


Love Hurts

Free as a Bird

5 Ağustos 2011 Cuma

Snow Patrol - Called Out in the Dark

snow patrol'dan yeni parca...tween grubun sponsoru ayrica..o acidan daha da onemli bi gruptur,candır..tadindan yenmez

3 Ağustos 2011 Çarşamba

1 Ağustos 2011 Pazartesi

Babalara moda darbesi


İtalya Palermo’da mafyanın ağır toplarının tutuklu bulunduğu Ucciardone Hapishanesi’nin yeni müdürü Rita Barbera, babaları kızdıracak bir seri karar aldı. ‘Büyük Otel’ olarak anılan hapishanede Prada, Gucci, Valentino, Versace gibi markaların tasarımlarını giymek yasaklandı. İtalyan La Stampa gazetesine konuşan Barbera “Tutuklularımız arasındaki mafya babaları, ipek takım elbiselerle dolaşıyor. Sanki ‘Baba’ filminin setindeyiz. Ayrıca mafya babalarının moda seçimleri mahkumlar arasındaki sınıf eşitsizliğini ortaya koyuyor. Durumu iyi olmayan mahkumlar, sahte markalar giyerek açığı kapatmaya çalışıyorlar.” dedi. Mafya liderlerinin eşleri de karara isyan etti. Bir mahkum eşi “Kocam kendini bildi bileli Armani ipek takım giyer. Ona tulum giy demek, öl demekle aynı şey” dedi.

Hassiktir ya. Ne manyak şirketler var!!

31 Temmuz 2011 Pazar

Fatma Barbarosoğlu - Son On Beş Dakika**KİTAPTAN:
"Kadın kıskançtı. Adam biraz çapkın.
Ama ne adam kadının kıskançlığının kıvılcımlarından haberdardı ne de kadın adamın çapkınlığının sınırlarından.
Zaten ne kendilerini tanıyorlardı ne de birbirlerini.
Adam kadının her şeye tarih düşmesinden, her tarihin bir anı olarak paketlenip her vesile ile masaya getirilmesinden muzdaripti.""Ama sonra vazgeçiyordu onu terk etmekten.
Mevsim bu kadar güzelken. Adam bu kadar yakışıklı iken."
"Öğrendi. Tek maaş ile kral gibi yaşayan meslektaşlarının sırrına vasıl oldu. Böyle şık bir sükut ile oturuyorsun onlar da sana şık bir zarf içinde para veriyor."

"Kaybettiler.
Ne ki kaybettiklerini hiç bilmediler."

"Kelimeler camdandı, hepsi kırıldı."

Horses Everywhere

Light Asylum: A Certain Person
on Nowness.com.

U Look Aroused

Tom Vek: Aroused on Nowness.com.

Miss Escape

As We Know

Fortuna

Flowers